Jezděte tak,

aby vás kůň chtěl poslouchat

Právě pro vás připravuji nové tréninkové video "Aby šel kůň tam kam chcete" sledujte můj Facebook kde se dozvíte o datu spuštění

Zjistit více >

Zkušenosti účastníků placené části programu

Radku tvoje videa a články byly pro mně velikým přínosem. Vůbec jsem si neuvědomovala, jak je důležité dodržovat zásady při čištění, při vodění a celkově při manipulaci s koněm. Kobylka nesporně získala větší respekt. Taky mám rozšířený výcvikový plán a není to jen ježdění po jízdárně bez nápadu. Ráda vyhledávám takovéto rady od lidí co to umí. Už se těším na tvoje další videa.

Míša

Zakoupila jsem si program opravdová důvěra, tréningová videa i živý kurz. Můžu vřele doporučit. Videa jsou perfektně zpracována a s přiloženým textem jsou i lehce pochopitelná. Živý kurz doporučuji na 100%. Mě i mému koníkovi hodně pomohl. Vidíme obrovskou změnu. Sledovad Radka při práci s koníky je poučné a nezapomenutelné.

Tereza

Program Opravdová důvěra pro mne znamená velké prozření na cestě k dobrému jezdectví. Jezdectví není o tom, říkat si ,jak jsem skvělý jezdec, ale celoživotně se vzdělávat v teorii a praxi. Jezdit na kurzy,pracovat s koněm pod vedením trenéra a své ego nechat doma,když sedám na koně. E-booky Radka Líbala jsou naprosto jasně krok za krokem zpracované postupy, jak koně trénovat a porozumět jeho myšlení a konání. Od prvního kontaktu s koněm v boxu po nacválání z místa.E-bookům říkám můj slabikář nebo kuchařka, jak pracovat s koněm a opakovaně se k nim vracím, tak jako k videím.Bez nesmyslných trestů, bez cukání otěží.Jezdit s co nejjemnějšími pomůckami.Každá věta ,kterou Radek píše, je promyšlená a jasně srozumitelná.Nenechává si nic pro sebe, snaží se, abychom pochopili.Předává všem své celoživotní zkušenosti.Videa jsou názorným a skvělým doplňkem textu.Takto zpracovaný celkový trénink v našich jezdeckých vodách scházel.Děkuji za program Opravdová důvěra všem, kteří se na něm podíleli.Dobrá práce! Těším se na další projekty a videa.

Veronika